Siverek oto Elektrik Servisi

EYYÜP OTO ELEKTRİK

Firmamızın Açılışı

Siverek Eyyüp Oto Elektrik, 2005 yılında  Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde hizmete girmiştir. Bölgenin en eski oto elektrik servisleri arasında olan Eyyüp Oto Elektrik firması Siverek Yeni sanayi Sitesi 2. Blok 27 numarada hizmet vermektedir. Eyyüp Oto Elektrik Sorumlu Müdürü Eyyüp ÇELİK, ömrünü mesleğine vermiş Siverek ilçesinin en deneyimli ustaları arasında yerini almıştır.

Çalışma Şeklimiz

Siverek Eyyüp Oto Elektrik Firması, çalışma şekli ve üslubu ile Siverek ilçesinde sektöre yön vermektedir. Teknolojiyi ileri anlamda kullanan bölgedeki tek yetkili servistir. Diğer Oto Elektrik firmalarının çözemediği sorunlar, firmamızca kısa sürede çözülmektedir. Çalışanlarımız deneyimin yanında Bilgisayar ve Teknoloji bilgileriyle en karışık işleri dahi kısa sürede çözmektedir.

Hizmetlerimizden

Eyyüp Oto Elektrik  olarak tüm Oto Elektrik ve Elektronik işlemlerinin yanında Oto Klima Gaz Dolumu, Oto Klima Tamiri,  Oto Beyin tamiri, park sensörü, marş şarz bakımı, anahtar kodlama, wobesto, far ayarı, oto petek temizliği, oto müzik sistemleri, oto uzaktan kumanda, xenon far ve tüm far işlemlerini yapmaktayız. Herbir hizmet dalında alanın en yisi olarak işimizi yürütmekteyiz.

Eyyüp Oto Elektrik

2005 yılında Siverek ilçesinde sektöre yön veren lider bir firma olarak bugünlere gelmemizde etkili olan değerli müşterilerimize, firmamızın açılışında bu yana bizlerden maddi-manevi desteğini esirgemeyen dostlarımıza teşekkürü buradan bir borç biliriz. Sizler sayesinde bugünlere geldik ve gelecekte de ilerlemeye devam edeceğiz.

EYYÜP ÇELİK

Eyyüp Oto Elektrik CEO