HİZMETLERİMİZ

OTO ELEKTRİK

Eyyüp  Oto Elektrik olarak 2005 yılından bu yana Şanlıurfa'nın Siverek  ilçesinde hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda kurucumuz ve ustamız olan, babamızdan aldığımız bu görevi, yılların verdiği tecrübe ile günümüz teknolojisini buluşturarak devam ettirmekteyiz. 

Eyyüp Oto Elektrik ekibi olarak sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip etmekte, gelişimimizi sağlamakta ve bunları siz değerli müşterilerimize hizmet olarak sunmaktayız. Her marka ve türdeki araç sahiplerine yıllardır hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetler bizlere de gurur kaynağı olmaktadır.

2005  yılından bu güne, sektöründe 13  yılı aşmış, Eyyüp  Oto Elektrik olarak, en iyi yatırımın insanlar olduğunu bilerek, istikrarlı ve güvenilir firma çizgisinden ödün vermeden bu günlere geldik. Yılların verdiği tecrübeyi ve işimize olan sevgimizden gelen dinamizmi sizlere sunuyoruz. 

SİVEREK EYYÜP OTO ELEKTRİK

Yılların verdiği tecrübeyi ve işimize olan sevgimizden gelen dinamizmi sizlere sunuyoruz.Siverek Eyyüp Oto Elektrik olarak her daim hizmetinizdeyiz

İLETİŞİM ADRESİMİZ

  • Siverek yeni Sanayi Sitesi 2. Blok no:27 Siverek/Şanlıurfa
  • 0544 201 4361

ANAHTAR KELİMELER (TAGS)